Vychováme nového Havlíka ?

03.07.2015 15:22

 

Tuhle šalamounskou otázku si položilo vedení FK Lubná 1959 a rozhodlo se začít od podlahy, tedy náborem. V sobotu 27. června 2015 uspořádalo na místním fotbalovém hřišti zábavné odpoledne pro děti všech věkových kategorií s názvem: Zahájení prázdnin pro děti aneb najdi si cestu k fotbalu.  Malí sportovci z Lubné i širokého okolí plnili fotbalové dovednostní soutěže a nutno dodat, že všem se na travnatém koberci velmi dařilo. Za vynikající výkony čekaly na děti sladké i věcné odměny. Nikdo nepřišel zkrátka. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, děti do 10-ti let a starší a mladší 10-ti let.

 

Pořadí kategorie 10 let a starší:

1. Štěpán Kocián

2. Adam Makový

3. Daniel Sládeček

 

Pořadí kategorie mladší 10-ti let:

1. Adam Tobolič

2. Stanislav Strašák

3. Sandra Škrabalová

 

Nutno podotknout, že počet zúčastněných dětí předčil očekávání pořadatelů. Překvapením bylo malování na obličej, děti neodradilo ani dlouhé čekání ve frontách.  Po vyhlášení výsledků dovednostních soutěží následovalo utkání mladších žáků proti rodičům. Po zbytek letního odpoledne probíhala „ukončená“ mladších žáků, mužů až do pozdních večerních (nočních) hodin :-).

 

První várku fotografií máte k dispozici ve fotogalerii vpravo od tohoto příspěvku. Další, včetně předávání cen vítězům,  bude doplněna v nejbližší době.