Výsledkový servis...

26.09.2019 19:50

Muži

FK Lubná 1959 vs. SK Břest 3:0 (1:0)

Sobota 21.9. 2019 15:30 hod.

Branky: Horák, Kocián, Kašík O.

Rozhodčí: Mucha, Caletka

Diváci: 89

Komentář k utkání, Bronislav Železník, trenér Lubné: ,,Zápas jsme opět zvládli díky dobrému přístupu celého týmu a dodržování taktických pokynů, které byly před zápasem řečeny. Skóre otevřel až výstavní bombou kanonýr Horák po půlhodině hry. Po hodině hry poté přidal naši druhou branku sedmnáctiletý Kocián, který vstřelil svůj první gól v mužské kategorii. Byla to další krásná branka, když ze dvaceti metrů vymetl šibenici hostujícímu brankáři. Ten samý hráč o chvíli později utekl po pravé straně a naservíroval míč před téměč prázdnou bránu Kašíkovi, který uzavřel skóre utkání. Opět musím pochválit i naši obranou fázi, brankář Marák nemusel v podstatě žádnou složitější situaci a připsal si další čisté konto.

Komentář k utkání, Lukáš Šoustek, ved. moužstva Břest: ,,Dnešní zápas na hřišti v Lubné se nám absolutně nepovedl. Prohrávali jsme osobní souboje, nepodrželi jsme míč na svých kopačkách a znovu jsme vyprodukovali mnoho týmových i individuálních chyb. Naopak domácí mužstvo bylo mnohem důraznější, přímočarejší, kompaktnější, vyhovělo si v kombinační souhře a zcela zaslouženě vyhrálo.

 

Sestava Lubné: Marák - Havlík I., Havlík R., Rybenský, Scholz, Kašík O., Dubina, Horák, Drápal, Chyla, Kocián. Střídali: Kulcsar, Ančinec, Pospíšil.

Sestava Břestu: Valoušek - Máša, M. Šálek, Koudelníček, Bejdák, Jan Látal, Miklík, J. Šálek, Trlica, Daněk, Josef Látal. Střídali: Krejčíř, Konečný.

 

 

TJ Pilana Zborovice vs. FK Lubná 1959 0:3 (0:2)

Neděle 15.9. 2019 16:00 hod.

Branky: Horák Michal 3

Rozhodčí: Hušek

Diváci: 85

 

 

Komentář k utkání, Bronislav Železník, trenér Lubné: ,, Podali jsme zlepšený výkon oproti poslednímu venkovnímu utkání. Celkové pochválit mužstvo, jak k zápasu přistoupilo. Do poločasu vnesl klid na naše kopačky kanonýr Horák, který se trefil po dvou pěkných střelách. Ve druhém poločase poté završil hattrick netradičně hlavou a bylo rozhodnuto. Dobře nám dnes fungovala i obranná fáze, soupeře jsem v podstatě do žádné vyložené šance nepustili. Z mého pohledu to bylo zasloužené vítězství."

 

Komentář k utkání, as. trenéra Zborovic, Ivan Gropl: ,,Lubná potvrdila, že má kvalitní tým s velkými individualitami, i tak si myslím, že je pro nás konečný výsledek trochu krutý. Herně to zejména v první půli nebylo špatné a celý zápas se hrála v podstatě vyrovnaná partie. Bohužel jsme opět dostali laciné góly a sami nebyli dostatečně důrazní v koncovce."

 

Sestava Lubné: Marák - Kocián, Havlík I., Havlík R., Rybenský, Kulcsar, Ančinec, Železník, Drápak, Chyla, Horák. Střídali: Scholz, Pospíšil, Bačinský.

Sestava Zborovic: Kocourek - Poledňák, Štěpánek, Havránek, Vybíral, Štěpánek M., Šumbera, Doleček, Šprňa, Gropl, Šprňa. Střídali: Novák, Buksa, J. Šprňa

 

Starší přípravka

FK Lubná 1959 vs. SK Břest 10:13 (5:4)

Sobota 21.9. 2019 12:30 hod.

 

Spartak Hulín vs. FK Lubná 1959 14:9 (7:6)

Sobota 14.9. 2019 13:00 hod.