Družstevník Střílky vs. FK Lubná 1959 1:3 (0:1)

Rozhodčí: Závojský

Diváci: 99

Branky: Hubr (p) - Sládeček, Železník, Bačinský

ČK: Holub (Střílky)

Komentář k utkání, Miloslav Robotka, as. trenéra Střílek: „Po oboustranně opatrném začátku, se hosté ujali vedení hlavičkou Železníka z malého vápna. Do konce poločasu jsme si vytvořili platonickou převahu bez vyložených šancí a hosté podnikali nebezpečné protiútoky. Do druhého poločasu jsme nastoupili s vírou vyrovnat, ta skončila v 64. minutě, kdy rozhodčí neodpískal pokutový kop za faul na Zdeňka Holuba. Ten křivdu neunesl a hrubě urazil rozhodčího, od kterého dostal červenou kartu. Hosté z protiútoku využili nekoncentrované obrany a zvýšili Sládečkem na 2:0. I v deseti lidech jsme si vytvořili územní převahu s náznaky šancí, když jedna z nich skončila penaltou, kterou proměnil Hubr. Potom jsme se tlačili do protiútoku, ale naši snahu ukončil v 90. minutě útočník hostů Bačinský krásnou střelou a zvýšil na 3:1. Hosté měli větší fotbalovou kvalitu, ale i přesto si myslím, že jsme si bod zasloužili.“

Komentář k utkání, Bronislav Železník, trenér Lubné: „Zaslouženě jsme získali tři body. Spoustu dalších šancí jsme ještě neproměnili. Střílky nás prakticky ohrozily pouze z pokutového kopu, který po menším zaváhání Maráka domácí následně proměnili.“

Sestava Střílek: Rotter – Elzner, Hanák, Vašák, Vybíral, Stuchlík, Posolda, Nezdařil (7. Blaž), Fila, Hubr, Holub.

Sestava Lubné: Marák – Moravčík, I. Havlík, R. Havlík, Rybenský, Kulcsár, Sládeček, Železník, Horák, Kašík (62. Bačinský), Chýla.

FK Lubná 1959 vs. TJ Zdounky 1:2 (1:0)

Sobota 18.5. 2019 17:00 hod.

Rozhodčí: Mucha, Hušek, Benedikt

Diváci: 120

Branky: Sládeček - Věžník, Kutňák David

Komentář k utkání, Bronislav Železník, trenér Lubné: „V derby jsme první půl hodinu začali s trochu zbytečným respektem. Postupně jsme se ale začali dostávat do ohrožení soupeřovy branky. Do přestávky se nám podařilo otevřít skóre po pěkné akci z levé strany, kterou hlavou zakončil Sládeček. Ve druhé polovině se hrál vyrovnaný zápas. Hosté dokázali srovnat, když jsme po rohovém kopu trestuhodně nechali na zadní tyči samotného hráče, který uklidil míč za Marákova záda. Chvíli na to jsme neproměnili tisíciprocentní šanci, když jsme z hranice malého vápna nedokázali dopravit míč do téměř prázdné brány. Soupeř nás za to potrestal znovu ze standardní situace a šel do vedení. V závěru jsme se snažili soupeře zatlačit, když se neujala ani dalekonosná střela Rybenského ani žádná z našich standardek, skóre už se nemělo. V tomto zápase jsme si minimálně bod zasloužili, bohužel jsme ale dvakrát inkasovali ze standardních situací, to si musíme pohlídat.“

Komentář k utkání, Zdeněk Čevela, předseda Zdounek: „Přijeli jsme do Lubné pro tři body a to se povedlo. Nebylo to však vůbec jednoduché vítězství. První půle se hrála v naší režii a dokázali jsme si vytvořit příležitosti ke skórování. Za zmínku stojí další krásná slalomová dráha Karlíka z hloubky vlastní půle, jen v cílové bráně byl proti gólu brankář Marák. Domácí nám však svou urputností nedávali ani metr zadarmo a vlastně z jediné příležitosti prvního poločasu hlavičkou Sládečka po centru se ujali vedení. V druhé půli po rohovém kopu srovnal Věžník. Hned v zápětí vyrážel těžkou střelu z blízka Holeček a tutovou dorážku domácí neproměnili. Rozhodující branku po standardce hlavou krásně trefil Kutňák. I přes převahu soupeře jsme si zbytek zápasu pohlídali. Dnes to bylo šťastné vítězství.“

Sestava Lubné: Marák – Moravčík, I. Havlík, R. Havlík, Rybenský, Kulcsár, Scholz (72. Bačinský), Sládeček (68. Horák), Železník, Chýla, Dubina (46. Kašík).

Sesava Zdounek: Holeček – Bleša, Pektor (88. Buša), Kyrcz (90. Zajíček), Rokos, Věžník, Fojta, Karlík, Mozga (46. Kutňák), Červík, Adamík.

Starší přípravka

TJ Pilana Zborovice vs. FK Lubná 1959 5:6 (2:3)

Neděle 26.5. 2019 14:00 hod.

Rozhodčí: Ivan Gropl "Laik"

Diváci: 36

Branky Lubné: Večerková Lucie 2, Polišenský Antonín 2, Veselý Lukáš, Brázdil Adam

Sestava Lubné: Kučera Michal, Mazel Matěj, Ševčík Ondřej, Císař Štěpán, Večerková Lucie, Polišenský Antonín, Obdržálek Jakub, Škrabalová Nikola, Veselý Lukáš, Mynář Miroslav, Brázdil Adam (K)

FK Lubná 1959 vs. TJ Těšnovice 1:12 (0:7)

Sobota 18.5. 2019 14:00 hod.

Rozhodčí: Havlík I. "Laik"