Branky Lubné: Kocián, Skypala 2.

Sestava Lubné: Slepko - Kociánová, Daňková, Sládeček Daniel, Sládeček David, Kocián, Skypala, Makový.

Střídali: Suchánek, Daněk.

Hodnocení trenéra Martina Daňka:

" První poločas tohoto utkání se nám vydařil a dostali jsme se rychle do vedení. Soupeř zvýšenou herní aktivitou do konce prvního poločasu vyrovnal skóre na 1:1. Ve druhém poločase jsme obdrželi nešťastnou branku, kdy brankář smolným vyběhnutím nepodržel míč a soupeř se dostal do vedení. Potom náš tým zvýšil aktivitu a po silném tlaku se nám podařilo vyrovnat. Pak následoval pokutový kop, který bohužel nebyl proměněn ale i přesto jsme se dokázali dostat do vedení. Za to bych chtěl celý tým pochválit, hlavně za bojovnost. V poslední minutě utkání se soupeři podařil vstřelit pro nás nešťastný gól a tím vyrovnal stav utkání na 3:3. "