Sestava Mrlínku: Nezdařilík - Žídek, Horák, Kušík V., Kušík R. - Horák J., Horák D., Vrubel, Podzemný - Dostál, Holec.

Sestava Lubné: Blažek -Droběna, Moravčík, Krejčiřík, Havlík - Rybenský, Haloda, Valach, Ševčík V., Železník - Kovařík.

Střídali: Josýnek, Vyoral, Surý - Bačinský, Ševčík K., Musil.

Rozhodčí: Antonín Novák.

Hodnocení trenéra Jaroslava Silného:

" Zápas v Mrlínku jsme absolvovali v kombinované sestavě. Všichni hráči odvedli kvalitní výkon a při trošce štěstí se nám podařil kvalitní výsledek.

Utkání jsme zahájili s kvalitní defenzívou a přidali jsme k ní rychlé protiútoky. Tato taktika nám vycházela po celý zápas. První poločas měli domácí míč častěji na kopačkách, ale právě z rychlých protiútoků jsme byli nebezpečnější. Vytvářeli jsme si brankové příležitosti Rybenským, Kovaříkem nebo Železníkem, ovšem bez brankového efektu. Po jednom brejku jsme ve 29. minutě kopali rohový kop a z něj skóroval Marek Haloda hlavou na 0:1. Tak skončil první poločas.

V druhém poločase se obraz hry nezměnil. Domácí tlačili, ale naši hráči mohli navýšit skóre z rychlých protiútoků, a to hlavně od 55. minuty do 65. minuty volaly šance po gólu. Závěrečný tlak domácích jsme přestáli i díky skvělému výkonu našeho brankáře Blažka. Dotáhli jsme tak zápas k vítězství nad kvalitním soupeřem, který letos poprvé ztratil body.

Dnes všichni hráči podali velmi kvalitní a taktický výkon a ten nám přinesl všechny body. Věřím, že na výkon navážeme na domácím hřišti v neděli proti Chvalčovu a potěšíme tak domácí fanoušky jak hrou, tak i ziskem všech bodů."