Report k utkáním starší přípravky, Pravčice vs. FK Lubná 1959 3:10 (1:4)...

TJ Sokol Pravčice- FK Lubná 1959 3-10 (1-4)

Branky: Gabrhelík M. 6, Mynář 2, Brázdil, Hladný

Sestava Lubné: Polišenský, Gabrhelík, Škrabal, Večerková, Brázdil

Střídali: Mazel, Hladný, Veselý,

Komentář utkání trenérem Jaroslavem Škrabalem: ,,Do Pravčic jsme přijeli povzbuzeni vítězstvím z minulého kola, kdy jsme v Bezměrově otočili zápas, ve kterém jsme prohrávali už 1-6 a vyhráli jsme 7-8 na penalty. Začali jsme skvěle. Z perfektně koplého rohu se trefil krásně z voleje Brázdil. Poté se po samostatné akci prosadil Hladný, který si dovolil kličku na brankáře a zakončoval do prázdné branky. Do poločasu se trefil ještě Gabrhelík a Mynář. Musím uznat, že všechny naše branky byly krásné. Do druhé půle jsme poslali do útoku našeho střelce Gabrhelíka a ten ukázal v jaké hraje pohodě. Nejprve připravil druhý gól pro Miru Mynáře a pak pěti brankami sám rozhodl o konečném výsledku utkání. Tohle mužstvo se zvedá a ukázalo nám, že má sílu. Vítězství bylo zasloužené a celý tým zaslouží velkou pochvalu.