V dalším kole Okresního přeboru zajíždí muži FK Lubná 1959 na hřiště TJ Sokol Záhlinice...

TJ Sokol Záhlinice vs. FK Lubná 1959

Neděle 8.4. 2018 15:00 hod.

Rozhodčí: Mucha

Fotbalisty FK Lubná 1959 čeká v neděli 8.4. další utkání. Na hřiště do Záhlinic pojedou hráči lubenského FK odčinit podzimní prohru 3:4 z domácího prostředí. Lubná vedla už 3:0. Nezvládnutý závěr poločasu a celé druhé půle však stály Lubnou všechny body. Rovněž by chtěli svěřenci Vladimíra Andrýska potvrdit tři body z úvodního zápasu proti Loukovu, kde se hattrickem blýskl Karel Sládeček a Lubná vyhrála 4:0. Záhlinice prohráli v minulém kole na půdě Holešova B 0:3. V Záhlinicích to však nebude nic jednoduchého. Soupeř má šikovné fotbalisty, kteří na podzim zatápěli všem týmům Okresního přeboru. Domácí prostředí sílu Záhlinic ještě navýší. V neděli nás čeká rozhodně zajímavé utkání.