Sobota 22.6. 2019 16:30 hod.

Branky: Jirásek

Rozhodčí: Skyba

Diváci: 80

Lukáš Šoustek, ved. mužstva SK Břest: „Poslední zápas sezony se nám bohužel nepovedl. Ztratili jsme všechny body s důrazným a houževnatým soupeřem a musíme si sportovně přiznat, že zcela zaslouženě. Náš výkon byl mdlý, bez pohybu a bez jakéhokoli kombinačního nápadu jak překonat velmi kompaktní obranu domácích. Tu jsme vůbec neprověřili, protože naše ofenzivní činnost byla dnes opravdu špatná. Zápas rozhodla jediná branka. Po rohovém kopu se v 64. minutě hlavou trefil domácí Jirásek. Naši hráči byli nejblíže vyrovnání v 82. minutě, když perfektně zahráli nacvičený signál přímého kopu. Obrana Lubné, ale dokázala střelu zablokovat. Po hříchu to však byla jediná naše velká šance v utkání.“

Sestava Lubné: Marák – Kulcsár, Jirásek, R. Havlík, I. Havlík, Rybenský, Kašík, Scholz, Bačinský (78. Musil), Horák, Chýla.

Sestava Břestu: Kožuch – M. Šálek, Koudelníček, Urban (81. Máša), Konečný, Bejdák, J. Šálek, Štauber, Trlica (67. Hanák), Liška (55. Látal), Niščak.

TJ Počenice - Tetětice vs. FK Lubná 1959 2:1 (1:0)

Neděle 16.6. 2019 17:30 hod.

Branky: Štolfa, Juřena - Horák

Rozhodčí: Vymětal

Diváci: 120

Stanislav Juřena, kapitán Počenic: „Do jednoho ze dvou závěrečných kol jarní části soutěže, jsme vstupovali s touhou, vyrovnat účty s dnešním soupeřem, se kterým jsme v poslední době měli nepříznivou bilanci. Od úvodního hvizdu se hrálo utkání nahoru dolů, s nasazením a tvrdými souboji. Po nešťastném střetu, kdy se hlavami srazili gólman hostů a J. Barnet, šel fotbal stranou. Oba hráče odvezla RZP na pohotovost s tržným poraněním na hlavě. Do brány Lubné musel nastoupit hráč z pole. První gólový úspěch přinesl precizně zahraný přímý kop Štolfou. Hosté dobře kombinovali, byli fotbalovější a hnali se za vyrovnáním. Nás však držel ve vedení jistý brankář Tesák, který je nám oporou v průběhu celé sezony. V prvním poločase měl ještě vyloženou šanci L. Niedermertl, ale neproměnil. Úvod druhého poločasu byl ve znamení aktivní hry Lubné a po hezké individuální akci se prosadil Horák, jenž dobře mířenou střelou srovnal na 1:1. Od této branky byl k vidění tuhý boj, a když už se oba týmy podvědomě připravovaly na penaltovou loterii, tak v samotném závěru posadil Štolfa rohový kop na hlavu Juřeny, který přinesl euforii do našich řad. Objektivně by utkání remízový výsledek slušel víc. Poděkování patří divákům, kteří nás podpořili v hojném počtu a vytvořili parádní kulisu.“

Bronislav Železník, trenér Lubné: „Dneska bych chtěl moc poděkovat všem hráčům za to, jak se vypořádali s průběhem utkání a jak tento zápas odmakali a zvládli. Děkuji i hráčům, kteří nám dnes v naší nelehké situaci vypomohli. Fotbal bohužel někdy bývá krutý.“

Sestava Počenic: Tesák – Hrušák (46. Pajgr), J. Barnet (12. V. Zbořil), Juřena, L. Niedermertl, Kunčar, Z. Niedermertl (80. A. Barnet), M. Barnet, Klapil, Štolfa, Batík.

Sestava Lubné: Simerský (12. Jirásek) – Mynář, I. Havlík, R. Havlík, Kulcsár, Scholz, Horák, Kašík, Chýla, Bačinský, Kovařík.