TJ Skaštice "B" vs. FK Lubná 1959 6:0 (3:0)

Branky: Menšík 2, Frýdl, Škrabana, Beneš, Sedlák

Neděle 1.9. 2019 16:00 hod.

Rozhodčí: Caletka

Kometář k utkání, Lukáš Motal, trenér Skaštic "B": ,,Zápas jsme zvládli velmi dobře. Soupeře jsme předčili ve všech směrech. Už první půli jsme si vypracovali tříbrankový náskok. Jsem rád, že jsme nepolevili ani ve druhé půli a soupeři tak nedali možnost utkání zdramatizovat. Plusem je, že jsme podruhé za sebou udrželi čisté konto. Hráči si zaslouží pochvalu a doufám, že na tento výkon navážeme i v dalších zápasech."

Komentář k utkání, Bronislav Železník, trenér Lubné: ,,Dnes z naší strany není moc co hodnotit. Soupeř byl ve všech směrech lepší. To, co nás zdobilo ve dvou předchozích zápasech, v tom nás domácí potrestali do posledního detailu."

Sestava Lubné: Simerský - Havlík I., Rybenský, Kulcsar, Scholz, Ančinec, Kocián, Horák, Chyla, Drápal, Pospíšil. Střídali: Kašík O., Bačinský, Mynář

Sestava Skaštic: Vymětal - Janalík, Bubla, Škrabana, Štěpjak, Ježák, Beneš, Icela, Frýdl, Menšík, Sedlák. Střídali: Pitron, Hyánek, Rosecký, Židlík

FK Lubná 1959 vs. Sokol Žalkovice 5:1 (2:0)

Neděle 25.8. 2019 16:30 hod.

Branky: Horák, Ančinec, Rybenský, Chyla, Dubina - Pospíšil

Diváci: 76

Rozhodčí: Žigmund

Komentář k utkání, Bronislav Železník, trenér Lubné: ,,Za dnešní zápas zaslouží pochvalu celý tým. Prezentovali jsme se dobrým výkonem. Svůj prostor dostali všichni hráči, které jsem měl k dispozici. Navázali jsme na dobrou ofenzivní práci týmu z minulého zápasu. K vidění byly branky po pěkných akcích z křídelních prostor, ale i střelách ze střední vzdálenosti. Soupeři jsme toho kromě výstavního gólu moc nedovolili."

Sestava Lubné: Simerský - Havlík I., Kulcsar, Havlík R., Rybenský, Kulcsar, Kocián, Ančinec, Železník, Horák, Drápal. Střídali: Mynář, Pospíšil, Dubina, Scholz, Kašík O.

Sestava Žalkovic: Krejčí - Janečka, Kojetský, Čevela, Topič, Otáhalík, Pospíšil, Strnad, Mrázek, Vodica, Sedlář. Střídali: Navrátil, Zapletalík, Škopík.

STARŠÍ PŘÍPRAVKA

FK Lubná 1959 vs. FC Koryčany 21:9 (5:4)

Neděle 1.9. 2019 14:30 hod.

FK Lubná 1959 vs. TJ Pilana Zborovice 17:16 (9:8)

Sobota 7.9. 2019 10:00 hod.

Neděle 25.8. 2019 16:30 hod.Neděle 25.8. 2019 16:30 hod.Neděle 25.8. 2019 16:30 hod.